Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis
Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Servisi
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli ilçeleri ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya arıza onarım tamir merkezimizde bir çok markanın işlemleri yapılmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz kullanmış olduğunuz beyaz eşya model ve markasına göre işlem yapmaktadır. Kocaeli İzmit, Gebze, Derince, Gölcük, Darıca, Körfez, Başiskele, Kartepe, Karamürsel, Dilovası ve Çayırova tüm semt ve mahallelerine beyaz eşya servisi hizmetimiz vardır. 

Kocaeli Beyaz Eşya Tamircisi

Yeni nesil beyaz eşyalarda hassas cihazlar olup yetkili teknisyenlerin müdahalesine gerek duyar. Teknik Servis firmamızda Bosch, Arçelik, Beko, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, Samsung, Lg, Ariston, Hotpoint, Altus, Ariston, İndesit, Hotpoint, Hoover, Miele, Franke ve tüm beyaz eşyalarda tamir onarım yedek parça hizmeti verilmektedir. Size en yakın beyaz eşya tamircisiyiz.

Kocaeli Beyaz Eşya Teknik

Servis deneyimimiz bölgemizde bulunan diğer bir çok firmaya göre oldukça fazladır. Bu nedenle yaygın servis ağımız sayesinde hızlı çözüm sunarken deneyimli kadrolarımızla kusursuza yakın beyaz eşya teknik servis hizmeti sağlarız. Beyaz eşya servisi çağırmanız gerekiyorsa bizi arayın.

Yakındaki Beyaz Eşya Servisi

Tam donanımlı Beyaz eşya servis araçlarımız her gün bulunduğunuz ilçede sizlere en yakın konumdadır. Bizi aradıktan sonra adresinize alan yetkili personelimiz size en yakındaki beyaz eşya tamir ekibimizi adresinize yönlendirecektir. Beklemeden tamir onarım hizmeti için bizi arayınız.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Beyaz eşyalar zaman zaman hatalı kullanımdan zaman zaman da parçalarının kullanım süresine bağlı yıpranmasından dolayı bozulabilmektedir. Hangi marka ve modelde olursa olsun buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi cihazların servis hizmetini vermekteyiz. Hayatımızda büyük kolaylıklar sağlayan ve olmazsa olmazlarımız arasında yer alan beyaz eşyalarınız için Kocaeli bölgesinde tüm beyaz eşya markaları için Beyaz Eşya Servisi olarak garantili yedek parça ve işçilikle rahat etmenizi sağlıyoruz.

Kocaeli tüm ilçe ve semtlerden 0850 888 75 86 çağrı merkezi üzerinden en yakındaki teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde İzmit, Gebze başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

kocaeli
Servis Bölgelerimiz
İzmit, Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Kartepe

Servis taleleriniz için,

Arçelik Servisi, Bosch Servisi, Vestel Servisi, Regal Servis Servis, Siemens Servisi, Altus Servis, Samsung Beyaz Eşya Servisi, Lg Beyaz Eşya Servisi ve diğer markaların tümünde ürün teknolojilerine hakim teknisyenlerimizle servis sağlıyoruz. 

Kullanmakta olduğunuz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi cihazlar akıl dolu bileşenler ile donatılmış, harika teknolojik ürünlerdir. Bu sebeple zaman zaman bu elektriksel bileşenler arızaya sebep olabilmektedir.  Beyaz Eşya Servisi noktasında, bir arayışınız söz konu ise, sizlere profesyonel anlamda yardımcı olabiliriz. Tüm markaların buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi tüm modelleri için arıza onarım ve bakım işlemleri tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi Arıyorsanız, Doğru Yerdesiniz…

Yaptığımız tüm beyaz eşya servis işlemleri, uzman ekibimizce hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca yapılan her işlem ve uygulama merkezimizin bilgi işlem merkezi tarafından kayıt altına alınarak, oluşabilecek diğer sorunlarda daha hızlı müdahale ve işlem yapılması sağlanmaktadır. Beyaz eşya servisi merkezimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Beyaz eşya marka ve modelini talep oluştururken ilgili yetkililerimize söylemeniz ve talebinizi oluşturmanız yeterli olacaktır. Kocaeli, İzmit, Kartepe, Başiskele, Gebze, Çayırova, Darıca, Körfez, Derince, Karamürsel ve Kandıra gibi Kocaeli’nin tüm ilçeleri ve köyleri için gelen beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamiri gibi teknik beceri gerektiren tüm işlemleri konusunda uzman olan profesyonel teknisyen kadromuzla kısa süre içinde yapmaktayız. Beyaz eşya tamiri, marka ve modele göre parça anlamında farklılık gösterebilmektedir. Beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olabilecek her çeşit yedek parça kesinlikle orjinal olarak temin edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz

 • İzmit Beyaz Eşya Servis
 • Gebze Beyaz Eşya Servis
 • Darıca Beyaz Eşya Servis
 • Körfez Beyaz Eşya Servis
 • Gölcük Beyaz Eşya Servis
 • Derince Beyaz Eşya Servis
 • Çayırova Beyaz Eşya Servis
 • Kartepe Beyaz Eşya Servis
 • Başiskele Beyaz Eşya Servis
 • Karamürsel Beyaz Eşya Servis
 • Kandıra Beyaz Eşya Servis
 • Dilovası Beyaz Eşya Servis

Servis taleleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

Kocaeli Beyaz Eşya Teknik

Tıkla Servisi Ara