Kocaeli Merkez Teknik 

Kocaeli Klima Servisi  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli ilçeleri ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde İzmit, Gebze başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

kocaeli
Servis Bölgelerimiz
İzmit, Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Kartepe

Klimaların tam anlamıyla kullanıcıya hizmet edebilmesi ve bu bağlamda performans anlamında verimli olması elbette düzenli bakım işlemleri ile mümkün olabilmektedir. Hangi marka ve modelde olursa olsun klima gibi cihazların düzenli bakımlarının, sadece arıza gibi durumlarda değil, diğer zamanlarda da periyodik olarak yapılması uzun ömürlü bir klima kullanımı sunacaktır.

Kocaeli tüm ilçe ve semtlerden 0850 888 75 86 çağrı merkezi üzerinden en yakındaki Klima servisi teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

 

klima servisi

 

Dört mevsim yaşam alanlarında büyük kolaylık olan klimalar yazları serinlemek kışları ise ısınmak için idealdir. Klima Servisi olarak Kocaeli bölgesinde, klima montajı, klima bakımı ve klima tamiri gibi ihtiyaca yönelik hizmet vererek, klima kullanıcılarının her mevsim rahat etmelerini amaçlamaktayız.

Klima Arıza & Onarım Merkezi

Kullanmakta olduğunuz klima cihazı akıl dolu bileşenler ile donatılmış, harika teknolojik ürünlerdendir. Bu nedenle doğru kullanım ve düzenli bakım uygulanan klimalar normal şartlarda kolay, kolay arıza vermeyen ürünler kapsamına girer. Ancak elektriksel olarak adlandırabileceğimiz bazı durumlarda, bu durum farklı olabilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde mutlak şekilde bakım yaptırmak için her klima kullanıcısı, bu konuda uzman ve etkili olan bir servisten destek almalıdır. Klimanız için servis arayışınız söz konu ise, sizlere profesyonel anlamda yardımcı olabiliriz. Tüm klima markalarının arıza onarım ve bakım işlemleri tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır.

Kocaeli Klima Teknik Servisi

Yaptığımız tüm servis işlemleri, uzman ekibimizce hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca yapılan her işlem ve uygulama merkezimizin bilgi işlem merkezi tarafından kayıt altına alınarak, oluşabilecek diğer sorunlarda daha hızlı müdahale ve işlem yapılması sağlanmaktadır. Klima servisi merkezimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Klimanızın marka ve modelini talep oluştururken ilgili yetkililerimize söylemeniz ve talebinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.
klima servisiKocaeli, İzmit, Kartepe, Başiskele, Derince, Körfez, Karamürsel, Dilovası, Çayırova, Kandıra merkez ve köylerinden gelen klima arıza onarımbakım, kurulum ve montaj gibi teknik beceri gerektiren tüm işlemleri konusunda uzman olan profesyonel teknisyen kadromuzla kısa süre içinde yapmaktayız. Klima tamiri, marka ve modele göre parça anlamında farklılık gösterebilmektedir. Klimanızın ihtiyacı olabilecek her çeşit yedek parça kesinlikle orjinal olarak temin edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi Bölgeleri

 • İzmit Klima Servis
 • Gebze Klima Servis
 • Darıca Klima Servis
 • Körfez Klima Servis
 • Gölcük Klima Servis
 • Derince Klima Servis
 • Çayırova Klima Servis
 • Kartepe Klima Servis
 • Başiskele Klima Servis
 • Karamürsel Klima Servis
 • Kandıra Klima Servis
 • Dilovası Klima Servis

İletişim : TIKLAYINIZ !

Servis taleleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla Servisi Ara