Baymak Kombi Servisi

Kocaeli Baymak Kombi Servisi
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli ilçeleri ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Baymak kombi markası olarak Türkiye’nin en ileri gelen markalarından bir tanesi diyebiliriz. Kocaeli baymak kombi servisi olarak sağladığımız hizmetlerde tüm müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Baymak kombiniz varsa ve kendinize en uygun periyodik bakım, servis ve montaj hizmetleri ile ilgili servis arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Çünkü konusunda uzman kadromuz ile her geçen gün kombi servisi konusunda kendimizi geliştiriyor ve daha iyi hizmet verebilmek adına sizler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Baymak kombi servis kaydı için 0530 403 91 79 bu numaradan dilediğiniz saat ulaşabilirsiniz. Baymak kombi cihaz modeli ve yaşadığınız sorunu basit şekilde aktarınız. Adres bilgisini sizlere servisin daha hızlı ulaşması için lütfen detaylı veriniz.

Kullanmış olduğunuz Baymak kombi cihaz modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Kocaeli tüm ilçelerinde
Baymak duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın.
Baymak kombi cihazlarınızdan en yüksek performansı almak istiyorsanız mutlaka yılda bir kez kombi bakımınızı yaptırınız.
Baymak klima ürünleriniz için en verimli bakım desteğini sunuyoruz. Yüksek performanslı baymak klimalar için bakım yaptırınız.
 • Baymak kombinin sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir,
 • Kombinin su sızdırmazlığı test edilir,
 • Kombi iç tozlanması fazla ile temizlenir
 • Baca fanı kontrolü yapılır ve temizlenir
 • Kombi içinde su boşatılır
 • Genleşme tank kontrolü sağlanır
 • Kombi brülör temizliği yapılır
 • Yanma haznesi mutlaka denetlenir
 • Kombi Ateşleme iyonizasyon kontrolü sağlanır ve temizlenir
 • Üç yollu vana sökülme işlemi yapılır ve temizlenmesi sağlanır
 • Kombinin gaz ayarı standart şekilde yapılır
Baymak Yetkili Servisi Kocaeli

Baymak Kombi Bakımı Kocaeli

Kombilerin daha iyi performans göstermesi için uzmanların çoğu bakım yapmanızı önerir. Mutlaka her yıl periyodik olarak Baymak kombi bakımını yaptırınız. Bakımsız kombilerin sık arıza yaptığı, düşük performans ile çalıştığı bilinmektedir. Ayrıca uzun süre bakımı yapılmayan kombilerin kullanım ömürleride azalmaktadır.

Kocaeli Merkez Teknik firması olarak kombinizin bakımını en yüksek kalitede yapıyoruz. Eski yada yeni nesil Tüm baymak kombi modellerinize firmamızda bakım yaptırabilirsiniz. Kombi Bakımı sırasında aşağıdaki işlemlerde yapılır.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Kocaeli baymak kombi servisi ile ilgili merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimize iletebilir aynı zamanda sizin için en uygun tarihte telefon üzerinden randevu alabilirsiniz. Kombi servisi ile ilgili merak ettiklerinizi ayrıca olarak müşteri temsilcilerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kombi Servisi Kocaeli ile ilgili sadece baymak markasına ait kombi servisi ve bakımı sunmamaktayız. Kombi üretimi yapan tüm markalara ait özel destek ve servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.
ider Tam Yoğuşmalı Duotec Compact Duotec Tam Yoğuşmalı Eco CT 20 Tam Yoğuşmalı
Luna Avant 24 Brötje Startec Brötje Novadens Ekstra Brötje Star Bridge 24
Lampert Lpy Compact Lampert Attivo Dolce Vita Dpy Dolce Vita Felice
baymak kombi bakımı kocaeli

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde İzmit, Gebze başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

Kocaeli Baymak Kombi Servis

Baymak markası kullanıcıları çok sık bakım ve servis konusunda problem yaşamasa da belirli zaman aralıklarında periyodik bakımların yaptırılması gerektiğini ve servis gerektirdiğini unutmamak gerekir. Bu yüzden Kocaeli baymak kombi servisi konusunda hizmet veren firmalar arasından kendinize en uygun olanı seçerek sürekli bakım ve servis konusunda çalışmanız gerekmektedir.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, baymak kombiler ile ilgili tüm gelişimleri takip ederek kadromuzu ve tüm cihazlarımızı bu yönde geliştirmekteyiz.

Baymak Yetkili Servisi Kocaeli

Yani satın alınan bir çok Baymak cihazı için ilk açılış ve kurulum gerekmektedir. Bu hizmetlerin tümü Baymak yetkili servisi Kocaeli tarafından verilmektedir. Firmamız Kocaeli merkez teknik özel servis sağlayıcısıdır. Garanti kapsamında olan cihazlara bakmamaktadır. Yeni satın aldığınız baymak kombi ve diğer cihazlar için yetkili baymak servisi arayıp randevu almanız gereklidir.

Yeni alınmış veya garantisi devam eden baymak cihazlarını kapsam dışına çıkmaması için yetkili servise gösterilmesi gereklidir. Garantisi bitmiş cihazlarınız içinde Kocaeli Merkez Teknik uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz
İzmit, Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Kartepe

Baymak Servis taleleriniz için,

Kocaeli Baymak Kombi Servisi İletişim

Bu yüzden güvenilir, kaliteli, tam performans kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Bununla beraber Kocaeli kombi servisi konusu ile ilgili tüm rakiplerimizi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyat garantisini de sunmaktayız. Kocaeli baymak kombi servisi ile ilgili çalışmalarımız her geçen gün devam ederek çok daha iyiye taşımak adına tüm ekibimizi baymak markası ile ilgili yapılan eğitim ve etkinliklerde yer veriyor teknik konularda da gelişmelerini sağlıyoruz.

Yapılan tüm çalışmalar ve hizmetler ile ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi belirttiğimiz gibi bize mesaj olarak gönderebilirsiniz. Sadece Kocaeli’ine değil, özellikle baymak kombi konusunda İzmit Baymak kombi servisi ve Gölcük baymak yetkili servisi konusunda da profesyonel olarak müşterilerimize destek ve hizmet sunmaktayız.

Bizimle İLETİŞİM sayfamızda yer alan numaralardan iletişim kurabilirsiniz.

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla Servisi Ara