Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Kombi Servisi

Kombilerin tam anlamıyla kullanıcıya hizmet edebilmesi ve bu bağlamda performans anlamında verimli olması elbette düzenli bakım işlemleri ile mümkün olabilmektedir. Hangi marka ve modelde olursa olsun kombi gibi cihazların düzenli bakımlarının, sadece arıza gibi durumlarda değil, diğer zamanlarda da periyodik olarak yapılması uzun ömürlü bir kombi kullanımı sunacaktır.

Kocaeli tüm ilçe ve semtlerden 0850 888 75 86 çağrı merkezi üzerinden en yakındaki kombi teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Demirdöküm kombi servisi, Baymak kombi servisi, Ferroli, Buderus, Airfel, Lambert, Protherm, Süsler, Ariston, Arçelik, Baxi, Auer, Baykan, Beko, Beretta, Bosch, De Dietrich, Dizayn, E.c.a, Falko, İmmergas, Termoteknik için bize ulaşabilirsiniz.

kombi servisi

Dört mevsim yaşam alanlarında büyük kolaylık olan kombiler gerek sıcak su, gerek ise ısınma noktasında birere hizmet dostu cihazlardır. Kombi servisi kapsamında, Kocaeli bölgesinde, kombi montajı, kombi bakımı ve petek temizleme gibi ihtiyaca yönelik hizmet vererek, kombi kullanıcılarının her mevsim rahat etmelerini amaçlamaktayız.

Garantili Kombi Servisi

Kullanmakta olduğunuz kombi cihazı akıl dolu bileşenler ile donatılmış, harika teknolojik ürünlerdendir. Bu nedenle doğru kullanım ve düzenli bakım uygulanan kombiler normal şartlarda kolay, kolay arıza vermeyen ürünler kapsamına girer. Ancak elektriksel olarak adlandırabileceğimiz bazı durumlarda, bu durum farklı olabilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde mutlak şekilde bakım yaptırmak için her kombi kullanıcısı, bu konuda uzman ve etkili olan bir servisten destek almalıdır. Kombi servisi noktasında, bir arayışınız söz konu ise, sizlere profesyonel anlamda yardımcı olabiliriz.

Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Buderus, Airfel, Lambert, Protherm, Süsler, Ariston, Arçelik, Baxi, Auer, Baykan, Beko, Beretta, Bosch, De Dietrich, Dizayn, E.c.a, Falko, İmmergas, Termoteknik ve benzeri diğer markalara ait her çeşit kombinin, arıza onarım ve bakım işlemleri tarafımızca garantili olarak yapılmaktadır.

Kombi Tamir & Onarım Hizmetleri

Yaptığımız tüm kombi servis işlemleri, uzman ekibimizce hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca yapılan her işlem ve uygulama merkezimizin bilgi işlem merkezi tarafından kayıt altına alınarak, oluşabilecek diğer sorunlarda daha hızlı müdahale ve işlem yapılması sağlanmaktadır. Kombi servisi merkezimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Kombinizin marka ve modelini talep oluştururken ilgili yetkililerimize söylemeniz ve talebinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Kocaeli, İzmit, Kartepe, Başiskele ve diğer bölgelerden gelen kombi arıza onarım, petek temizleme ve bakım, kombi kurulum ve montaj gibi teknik beceri gerektiren tüm işlemleri konusunda uzman olan profesyonel teknisyen kadromuzla kısa süre içinde yapmaktayız. Kombi tamiri, marka ve modele göre parça anlamında farklılık gösterebilmektedir. Kombinizin ihtiyacı olabilecek her çeşit yedek parça kesinlikle orjinal olarak temin edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Kocaeli Kombi Servis Bölgeleri

 • İzmit Kombi Servis
 • Gebze Kombi Servis
 • Darıca Kombi Servis
 • Körfez Kombi Servis
 • Gölcük Kombi Servis
 • Derince Kombi Servis
 • Çayırova Kombi Servis
 • Kartepe Kombi Servis
 • Başiskele Kombi Servis
 • Karamürsel Kombi Servis
 • Kandıra Kombi Servis
 • Dilovası Kombi Servis

İletişim : TIKLAYINIZ !

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara