Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Çayırova Beko Servisi

Çayırova Beko Servisi

Parça arızaları, farklı sebeplerle arızalanan tüm Beko ürünleriniz için bize ulaşın. Çayırova Beko servisi 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 telefon numaralarımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. Beko markalı tüm beyaz eşyalar, klima, ankastre, tv için sizlere garanti işçilikle tamir onarım, yedek parça, montaj ve yer değiştirme servis hizmeti veriyoruz.

Beko sürekli teknolojisini yenileyen yerli markalarımızdan biri olup oldukça fazla kullanıcıya sahiptir. Bu sebeple servis talepleride yaz kış her zaman fazladır. Firmamız birden fazla donanımlı servis araç ve ekipleri ile sizlere en hızlı servisi sunar.

Çayırova Beko Servis

Çayırova Beko Servis

Beko servis için en tecrübeli teknisyen kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Beko eski model ürünler ve yeni nesil tüm cihazlarda tecrübeli uzmanlar ve teknisyenlerimiz görev yapar. Gün içinde istediğiniz bir saate randevu alabileceğiniz gibi 0 262 323 23 29 ve 0530 403 91 79 bu numaralardan hemen acil servis talebinde de bulunabilirsiniz.

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima, kombi ve tv cihazları için haftanı her günü servisimiz vardır.

Çayırova Beko Yetkili Servis

Beko sıfır alım yapılan beyaz eşyaları, klima, fırınlar ve tv cihazları için ilk açılış, ilk kurulum ve montaj işleri Çayırova Beko yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kocaeli merkez teknik yeni cihazların açılış işlemlerinde hizmet vermemektedir. Cihazın olası fabrika hataları, üretim hataları ve teslimat sırasındaki sorunlarına karşılık ilk hizmetinizi mutlaka Beko yetkili servislerinden yapmanızı önermekteyiz.

İlk kurumlarda dışında bir çok cihaz sahibi yetkili servislerin fiyat yüksekliği nedeni ile özel servislere yönelebilmektedir. Günümüzde özel servisler eskiye oranla oldukça fazla gelişmiş ve teknolojik olarak da yenilenmiştir. Servis ve tamir ücretlerinin daha uygun olmasını isteyen kişiler Çayırova Beko servisi için yetkili servis yerine özel servis isteyebilir.

Çayırova Beko Klima Servisi

Kalitesi bilinen ülkemizin güçlü markalarından olan Beko klima cihazları da ilçemiz Çayırova ve çevresinde sayısız kullanıcı tarafından evlerde ve ticari yapılarda kullanılmaktadır. Aşağıda listede belirtilmiş olan yeni nesil ve satışı devam eden klima modellerinde servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Satışı olmayan her model eski tip klimanız içinde Çayırova Beko klima servisi birimlerimizden hizmet alabilirsiniz.

  • Beko31225 A++ 12000 Btu/h Ekolojik Ev Tipi Klima
  • Beko41205 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko20910 P 9000 Btu Mobil Klima

Klima cihazlarında tamir, onarım, montaj, bakım, gaz dolumu, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri veriyoruz. Klima iç ünite ve dış ünite dahil tüm arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. 9.000 – 12.000 – 18.000 – 24.000 btu/h kapasitedeki tüm klimalarınızdaki arızalar için bizi arayınız.

Çayırova Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz;

Akse Beko Servisi Atatürk Mahallesi Beko Servisi Cumhuriyet Beko Servisi
Emek Beko Servisi İnönü Beko Servisi Özgürlük Beko Servisi
Şekerpınar Beko Servisi Yeni Mahalle Beko Servisi

Çayırova Beko Kombi Servisi 

Çayırova’de bugüne kadar çok sayıda ev ve işyerinde Kocaeli Çayırova Beko Servisi  hizmeti verdiğimizden dolayı bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla kombilerinizin daha iyi bakım ve servis yapılarak performanslarının çok daha iyi seviyede olması için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizin bakımının yapılması daha az yakıt yakması anlamına geldiğinden bakımları yaptırdığınızda çok daha düşük doğalgaz faturaları öderken daha verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Bu yüzden Kocaeli Beko Servisi konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, tüm müşterilerimize kombilerin çalışma şartlarından ve hangi durumlarda daha az / fazla yakacağından tamamen ücretsiz olarak bahsetmekteyiz. Bu yolla hem Kocaeli kombi servisi hizmeti satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini son derece yükselterek kendimizi bir sonraki iş için hazırlamaktayız diyebiliriz.

Çayırova Beko Servis Numarası

Beko cihaz makine arızalarında beklemeden hızlı servisin ayrıcalığını yaşayın. 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 bu servis numarası ile üzerinden kaydınızı kolayca oluşturun. Servis kayıt işlemleri mesai saatlerinde dışında da 7/24 yapılabilmektedir. Servis dışında cihazlardaki sorunlarınız ve bilgi almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarından servi kayıt işlemi yapmadan önce mutlaka cihaz modelini belirtiniz. Çayırova Beko servis olarak sizlerden alacağımız daha detaylı bilgilerde kısa sürede doğru teknik ekiplerle adresinize ulaşırız.

Çayırova Beko Servis İLETİŞİM sayfamızda yer alan 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bizi arayın.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara