Derince Regal Teknik Servisi

Derince Regal Servisi
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Körfez semtleri ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Oturduğunuz bölgeye en yakın Derince Regal servisi işlemleri için 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 çağrı merkezi müşteri hizmetlerini arayınız. Regal beyaz eşya servisi, ankastre, tv, kombi, klima ve diğer cihazlar için teknik destek alın.

Arızalı tüm Regal beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Regal cihazlarda tamir onarım
Regal duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın.
Regal fırın modelinize en uygun teknik servisi uzman teknisyenlerimizden alın. Kocaeli genelinde her gün fırın teknik servis hizmeti
Regal Led tv, Lcd tv, Oled tv, 4K tv ve diğer tüm modellerde servisimiz vardır. Teknolojik cihazlarda kaliteli servis alın.
Regal Endüstriyel fırınlar, solo fırınlar ve diğer grup ürünlerinde Kocaeli genelinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Derince Regal Teknik Servis

Regal markası beyaz eşyalarda geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu nedenle, hangi Regal beyaz eşya modeli ve hangi tür bir arızadan bahsettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

  1. Regal Soğutma Problemleri: Buzdolapları veya derin dondurucularda içerideki sıcaklığın düşmemesi, soğutma işlevinin yetersiz olması veya tamamen çalışmaması gibi soğutma problemleri ortaya çıkabilir.

  2. Su Akıtma Problemleri: Çamaşır makinelerinde veya bulaşık makinelerinde su sızıntısı veya drenaj sorunları görülebilir.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde Derince ilçesi başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

  1. Regal Elektronik Kontrol Sorunları: Beyaz eşyaların elektronik kontrol panellerindeki arızalar, düğmelerin çalışmaması, program seçiminde sorunlar veya ekran hataları gibi sorunlara neden olabilir.

  2. Regal Motor veya Pompa Problemleri: Çamaşır makineleri veya bulaşık makinelerinde motor veya pompa arızaları, gürültülü çalışma, su tahliyesinin yetersiz olması veya hiç çalışmaması gibi sorunlara sebep olabilir.

  3. Regal Isıtma veya Pişirme Sorunları: Fırın veya ocaklarda ısıtma veya pişirme işlevinin düzgün çalışmaması, ısı dağılımı sorunları veya yanma problemleri yaşanabilir.

Bu arızaların tamir veya çözümü için genellikle üretici veya yetkili servislerle iletişime geçmek en iyisidir. Üretici veya yetkili servisler, sorunun teşhis edilmesi ve uygun onarımın gerçekleştirilmesi için en iyi kaynaklardır.

Servis Bölgelerimiz
Derince Regal Servis hizmetlerimiz Dumlupınar, Deniz, Çenedağ, Sırrıpaşa, Çınarlı, Yenikent, Mersincik, Yavuz Sultan, İbn-i Sina, Fatih, Karagöllü, Terziler, Çavuşlu, Tahtalı, Toylar, Geredeli ve Kaşıkçı mahalleleri tamamında haftanın her günü sağlanmaktadır.

Derince Regal Servis için,

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

Tıkla Servisi Ara