İzmit Süpürge Tamircisi

İzmit Süpürge Servisi
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan süpürge parçaları 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Süpürge Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
İzmit tüm bölgelerden beklemeden aynı gün kurumsal Süpürge servis hizmeti alın.

Elektrik süpürgesi motor arızaları, kablo sorunları, kömür, yanma ve çekmeme gibi sorunlarda bize ulaşınız. İzmit Süpürge servisi numarası 0 262 323 10 03  & 0530 403 91 79 olup tüm modeller için servisi arayabilirsiniz. Elektrikli süpürge tamiri, çeşitli nedenlerle gerekebilir. Ancak, tamir işlemleri süpürge marka ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanmış olduğunuz süpürge model ve çeşitlerine göre uzman deneyimli teknisyenlerimiz yönlendirilir. 

Eğer toz torbalı süpürge tamiri için sizin denemeleriz sonuç vermediyse veya sorun karmaşık bir yapıya sahipse İzmit süpürge servisi ekibimizi arayınız.

Robot süpürge hangi sorunu yaşıyor? Süpürge çalışmıyor mu, dolaşmada sorun mu var, şarj olmuyor mu veya başka bir sorun mu var? İzmit süpürge servisi ekibimizi arayınız.

Dikey süpürge hangi sorunu yaşıyor? Süpürge çalışmıyor mu, vakum gücü düşük mü, fırça dönmemesi gibi bir sorun mu var? İzmit süpürge servisi birimlerimizi arayınız.

Şarjlı süpürge hangi sorunu yaşıyor? Süpürge hiç çalışmıyor mu, şarj olmuyor mu, pil ömrü düşük mü veya başka bir sorun mu var? İzmit süpürge servisi teknik birimini arayınız.

Toz torbasız süpürge hangi sorunu yaşıyor? Süpürge hiç çalışmıyor mu, vakum gücü düşük mü, fırça dönmemesi gibi bir sorun mu var? İzmit süpürge servisi merkezimizi arayınız.

Sulu süpürge hangi sorunu yaşıyor? Süpürge çalışmıyor mu, su püskürtme işlemi gerçekleşmiyor mu, vakum gücü düşük mü veya başka bir sorun mu var? İzmit süpürge servisi merkezimizi arayınız.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

İzmit Süpürge Tamircisi

✅ İzmit Toz Torbalı Süpürge Servisi
✅ İzmit Akıllı Robot Süpürge Servisi
✅ İzmit Dikey Süpürge Servisi
✅ İzmit Şarjlı Süpürge Servisi
✅ Toz Torbasız Süpürge Servisi
✅ İzmit Sulu Süpürge Tamiri
✅ İzmit Süpürge Tamir
✅ İzmit Süpürge Ustası
✅ İzmit Süpürge Teknik Servisi
✅ İzmit Süpürge Yetkili Servis
✅ İzmit Süpürge Arıza Servisi

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Süpürge Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Süpürge tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Müşteri Görüşleri

Elektrikli süpürge tamiri, bazı temel bilgiler ve beceriler gerektirebilir. Eğer bu konuda tecrübeniz yoksa veya güvenliğinizden emin değilseniz, profesyonel yardım almanız daha doğru bir çözüm olacaktır.

Elektrikli Süpürge Arıza

  1. Sızıntının kaynağını belirleyin: Su kaçağının lavabo altından mı yoksa musluk, bağlantı noktaları veya lavabo tahliye sistemi gibi başka bir yerden mi geldiğini tespit etmeye çalışın. Görsel olarak lavabo altını, boru bağlantılarını ve musluğu kontrol edin.

  2. Musluk bağlantılarını kontrol edin: Musluk altındaki bağlantı noktalarını inceleyin. Contaların hasar görmüş veya sızıntı yapabilecek şekilde aşınmış olup olmadığını kontrol edin. Gerekirse contaları değiştirin veya sıkıştırma anahtarları kullanarak bağlantıları sıkılaştırın.

  3. Boru bağlantılarını kontrol edin: Lavabo altındaki boru bağlantılarını inceleyin. Gevşemiş veya sızıntı yapan bağlantıları sıkıştırma anahtarları kullanarak sıkılaştırın. Eğer bağlantı noktalarında çatlak veya hasar varsa, boru veya contaları değiştirmeniz gerekebilir.

  4. Lavabo tahliye sistemi: Lavabo altındaki tahliye borusunu kontrol edin. Contaların sağlam olduğundan ve sıkıca yerleştirildiğinden emin olun. Tahliye borusunda çatlak veya delik varsa, değiştirilmesi gerekebilir.

  5. Lekeleri kontrol edin: Lavabo altında veya dolapların içinde su lekeleri veya nem varsa, suyun sızdığı bir nokta olabilir. Lekelerin kaynağını belirleyip sorunu gidermek için gerekli önlemleri alın.

  6. Uzman yardımı: Eğer su kaçağı sorunu hala devam ediyorsa veya sorunun kaynağını belirlemekte zorlanıyorsanız, bir tesisatçıdan yardım almanız önemlidir. Uzmanlar, sorunun nedenini daha iyi tespit edebilir ve uygun çözüm önerilerinde bulunabilirler.

Su kaçağı, hemen ele alınması gereken bir sorundur. Sürekli sızan su, su hasarına ve küf oluşumuna yol açabilir. Bu nedenle, su kaçağı sorunlarını mümkün olan en kısa sürede çözmek önemlidir.

İzmit Süpürge Servis İletişim
İzmit Süpürge servisi birimlerimiz ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerde sizlere her gün ulaşmaktadır.

İzmit Süpürge Servis için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla Servisi Ara