Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Çamaşır Makinesi Kazan Düşmesi Nasıl Anlaşılır ?

Çamaşır Makinesi Kazan Düşmesi Nasıl Anlaşılır ?

Çamaşır makinesi evimizde sorunsuz çalışmasını istediğiniz eşyalardandır. Çamaşır makinesi kazan düşmesi nasıl anlaşılır, sorusuna en kısa şekilde kapağı açtığınızda körük lastiği yerinde değil ise muhtemelen kazan düşmüştür. Çamaşır makinesi kazan düşme olayı çok sık karşılaşmadığımız hemen her cihazda oluşan bir problem değildir. Fakat bazı cihazlarda çamaşır makinesi kazan düşmesi ile karşılaşmaktayız. Kazan düşmesi çok büyük problem değildir ve tamiri mümkün olan parçalardan oluşmaktadır.

Kocaeli servisi taleplerinizde tüm ilçe ve semtlerden çamaşır makinesi arızalı için 0850 888 75 86 çağrı merkezi üzerinden servisimize ulaşabilirsiniz.

Çamaşır makinesi arızası yaşıyorsanız bu kesin kazan düştü diye düşünmemeniz gerekir. Makineniz de ayaklar sabit ve sallanıyor yada yürüyor ise amortisörler görevini yerine getirmediği anlamına gelir ve değişmesi gerekmektedir. Ön kapağı açtığınızda karşınıza çıkan yuvarlak lastik(körük) şekli size düşüp düşmediğini gösterecek en net parçadır. Gene de tam olarak anlamak için ön kapağı açarak kazan kısmını öndeki lastik gözükecek şekilde resimleyip firmamıza atabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kazan Neden DüşerÇamaşır Makinesi Kazan Neden Düşer

Olağandan fazla ses gürültülü çalışmaya başladı ise çamaşır makinesi kazanına bağlı rulman bilyeleri dağıldığı anlamına gelir. Rulman bilyeleri dağıldığında kazan stabil dönmez ve savrularak hareket edeceğinden yaylardan koparak kazan düşmesi yaşanabilir. Çamaşır makinesi kazan düşmesi nasıl anlaşılır diye merak ediyorsunuz ve körük sayesinde düştüğünü tespit ettiniz. Bunun en büyük sebebi genellikle amortisörlerden kaynaklanmaktadır.

Boşa düşen amortisörler çamaşır makinesi kazanının stabil dönüşünü yapmasını engeller ve savrularak dönmeye çalışır. Ardından ya rulmanlar dağılır yada tamburu(kazan) tutan yaylarda kopma meydana gelmektedir. Uzun yıllardır çamaşır makinesi tamiri yapan firmamız bugüne kadar yüzlerce kazan düşmesi arızasına denk gelmiş ve garantili olarak çözüm sağlamaktadır. Firmamıza ulaşarak hemen servis kaydı bırakabilir ve dilerseniz aynı gün çamaşır makinesi tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kazan Düşerse Ne Olur

Çamaşır makinesi kazan düşmesi başınıza geldi ise beyaz eşya tamircisi ihtiyacınız bulunmaktadır. Kazan düşmesinin bir çok sebebi olmasından ötürü adresinize gelen ekibimiz cihazınızın arızaları tespit edecektir. Çamaşır makinesi amortisör değişimi gerekli mi kontrol edilecektir. Çoğunlukla kazan düşmesinde 2 rulman ve 1 keçe değişimi kesinlikle yapılması gerekmektedir. Kazana bağlı olan rulmanlar tamiri mümkün olan parçalar değildir.

Tüm marka ve model çamaşır makinesinde 2 yada 3 amortisör bulunmaktadır. Eğer sağlam ise rulmanlar ve keçe değişerek kazan tekrar yaylara takılarak makine toplanır. Ardından kontrol için makine çalıştırılır ve aksaklık olup olmadığı kontrol edilir. Firmamız tarafından tüm çamaşır makinesi servisi hizmetleri garantili olarak yapılmaktadır. Firma olarak kullanılan yedek parçalar orijinal yada orijinale en yakın parçalar olmaktadır.

Teknik Servis firmamızda Bosch servisi, Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Vestel, Ariston-Hotpoint, Regal, Altus ve diğer tüm marka model cihaz çamaşır makineleri için servis sağlanmaktadır.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara