Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Çayırova Arçelik Kombi Servisi

Çayırova Arçelik Kombi Servisi

Çayırova Arçelik Kombi Servisi, Arçelik markalı kombilerinizde yapılması gereken genel kontrol ve temizliği de sağlamaktadır. Çayırova Arçelik Kombi Servisi olarak, kombilerinizin bakım uygulaması için kış ayı gelmeden önce yapılması gereken bakım uygulamanızı yapmaktadır.

ÇAYIROVA ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ KONFORLU HİZMET!

Çayırova Arçelik Kombi Servisimizde, kombilerinizin istenilen verime erişebilmesi ve tasarruf sağlanabilmesi için bakım olanağı vardır.

Çayırova Arçelik Kombi Servisimizin kombi montajlarında kullandığı adımlar açıktır. Bu işlemler içerisinde de sizleri bilgilendirerek hareket etmekteyizdir. Onayınız olmadan hiçbir işleme devam etmemekteyizdir. Montaj yapılacak olan alana kombi için askı bağlantıları takmaktayızdır. Bu askı bağlantılarına kombinizin dengeli bir şekilde yerleştirilmesi işlemiyle hizmetimizi devam ettiriyoruz. Kombinizin baca çıkış yerini belirleyerek o noktayı açmaktayızdır. Bacanın projede belirlendiği gibi uygun şekilde takım işlemini gerçekleştirmekteyizdir. Kombinizin tesisat bağlantıları borularını bağlamaktayızdır. Bağlantı işlemi sonrasında da tesisat içine su vermek suretiyle kontrol yapmaktayızdır. Kombinizin gaz bağlantısı da yapılarak tekrar bir tetkikten geçiririz. Bütün bu montaj hizmeti tamamlandığı zaman kombiniz çalıştırılır. Su kaçağı ve gaz durumlarıyla ısınma durumu test edilmektedir.

Tüm bu montaj işlemlerinizi teknik şartnamelere uygun bir biçimde yapmaktayızdır. Güvenli olarak da kullanılmasını sağlamaktayızdır. Konutunuzun konforlu bir biçimde ısınabilmesi için yetkili firmaların yaptığı montajlardan faydalanın. Kurumumuzda sertifika belgelerini almış, yetki belgelerine sahip ve dağıtıcı gaz firması tarafından yetkilendirilmiş bir firmadır. Bu yüzden kombileriniz için hizmet almak istediğinizde hizmet verecek firmanın yeterliliğini araştırınız.

ÇAYIROVA ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ!

Değer verdiğimiz güzel müşterilerimizin, bizleri araması için Çayırova Arçelik Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız şunlardır; 0530 403 91 79 –0535 665 52 67’dir. Çağrı adreslerimizden biri de talep formuyla iletişim kurabildiğiniz www.kocaelimerkezteknik.com web sitesi de online olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Özgürlük Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Yeni Mahalle Arçelik Kombi Servisi
  • Akse Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Atatürk Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Çayırova Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Emek Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • İnönü Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Şekerpınar Mahallesi Arçelik Kombi Servisi

 

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara