Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Çayırova Ferroli Kombi Servisi

Çayırova Ferroli Kombi Servisi

Çayırova Ferroli Kombi Servisi, her altı ayda bir tesisat filtrelerinizin temizlenmesi doğrultusunda ve bacalı kombilerde baca çekiş tetkikinizi ve temizliğinizi yapmaktadır. Bunun yanı sıra da kombilerinizde çıkabilecek arızalarınızın da çözüm süreçleri için bizden hizmet alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çalışma prensibimizde bulunan montaj ve kurulumlar da kurumumuzun verdiği hizmetler içinde yer almaktır.

Kullanıcıların özgür bir şekilde ısınması için hizmet veren ısıtma cihazlarınızın tüm hizmetlerinin karşılanması için kullanıcı dostu firmamıza ulaşabilmeniz için iletişim adreslerimiz aşağıdaki gibidir.

Kombilerinizin yaz ve kış konumlarını açıklamak gerekirse; kış konumunda bulunan kombiler hem kalorifer tesisatınızı ısıtmakta hem de bir nevi şofben görevi görmektedir. Yaz konumdaysa sade olarak şofben niteliği taşımaktadır.

ÇAYIROVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ HİZMET

Sanayi Bakanlığımız belirlediği zaman zarfına göre kombilerinizin kullanım aralığı on beş yıla kadar çıkabilmektedir. Fakat kullanıcılar bilmelidir ki bakımı altı ayda bir yaptırılmayan ve bakım görmeyen kombiler bu on beş seneyi devirememektedir. Erken yaşta gün yüzü göremeden aramızdan ayrılan kombilerin en büyük düşmanı bakımsızlıktır. Servisimiz de tabii bu durumun önüne geçmeniz için en büyük fırsatlardan biridir.

Çayırova Ferroli Kombi Servisi firmamızda “garanti” kapsamında bulunmayan herhangi bir ürün yahut hizmeti verilen bir tüketim cihazı yoktur.

Çayırova Ferroli Kombi Servisimizi, arayabilir ve yedi gün, yirmi dört saat boyunca hizmet almak için çağrı bırakabilirsiniz. Aynı zamanda kombinizin bakımı ya da onarımı için bize başvurup herhangi bir güne randevu alarak da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÇAYIROVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

Değer verdiğimiz güzel müşterilerimizin, bizleri araması için Çayırova Ferroli Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız şunlardır; 0530 403 91 79 –0535 665 52 67’dir. Çağrı adreslerimizden biri de talep formuyla iletişim kurabildiğiniz www.kocaelimerkezteknik.com web sitesi de olarak da internet üzerinde de bulunabilmektedir.

  • Özgürlük Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Yeni Mahalle Ferroli Kombi Servisi
  • Akse Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Atatürk Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Çayırova Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Emek Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • İnönü Mahallesi Ferroli Kombi Servisi
  • Şekerpınar Mahallesi Ferroli Kombi Servisi

 

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Tıkla Servisi Ara