Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Dilovası Airfel Klima Servisi

Dilovası Airfel Klima Servisi

Dilovası Airfel klima servisi olarak yılların vermiş olduğu kombi ve klima sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle Dilovası ilçesinde %100 müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda oldukça hızlı büyümüş ve hızla edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin ve öncü firmalar arasına girerek Kocaeli genelinde ve yakasında hizmet ağını genişletmiştir. AİRFEL markasına ait tüm kombi ve klima ürünlerde %100 güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

 

Dilovası Airfel Teknik Servisi

Dilovası Airfel teknik servisi olarak tüm AİRFEL kombi ve klimalarınızın bakım, onarımını, tamir, montaj  vb. işlemlerini gerçekleştiriyor, sizlere en ekonomik fiyatlarda Kocaeli içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz değişimin hep bir adım önünde giderek Kocaeli’nin en başarılı ve en idealist servislerinden biri haline gelmiştir. Vermiş olduğumuz hizmet kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.

Dilovası Klima Tamiri

Dilovası Airfel klima servisi olarak Kocaeli genelinde 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerde klimanızın garanti kapsamında olması gerekmemektedir. Klimanızın garantisi olsun veya olmasın firmamız klimanızın arızasını tümüyle giderip, eski performansını da geri kazandırmayı hedefler.

Firmamıza emek vermekte olan teknisyen ve mühendis personellerimizle klimalarınızın ilk günkü performansına dönmesi oldukça mümkündür. Firmamız yapmış olduğu parça değişimi ve işçiliğine olan güveninin kanıtı olarak da 1 yıllık garanti hizmeti sunmaktadır.

 

Dilovası Klima Bakımı

Dilovası ve Kocaeli genelinde eskimeye yüz tutmuş, sürekli arızalanan ve temizlik vakti gelmiş klimalarınızın bakım, onarım, montaj, demontaj, temizlik ve tamir işlemlerini 7/24 halletmekteyiz. Ayrıca sizlere özel abonelik sistemimizle de klimalarınızın periyodik bakım işlemlerini günü gününe tamamlıyoruz.

Dilovası Airfel Klima Servisi İletişim

Dilovası Airfel klima servisi olarak 7 gün 24 saat siz değerli Kocaeli halkı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kocaeli geneline vermiş olduğumuz eşsiz hizmetten yararlanmak için hemen www.kocaelimerkezteknik.com sitemizin iletişim kısmından yada 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere haftanın dilediğiniz günü ve saati ulaşmanız mümkündür.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara