Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Dilovası Beko Servisi

Dilovası Beko Servisi

Beko çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, tv, kombi ve klima servisi için bizi arayınız. Dilovası Beko servisi 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 nolu teknik servis kayıt hatta üzerinden 7/24 randevu açabilirsiniz. Tüm eski yada yeni cihazlarınız için tamir onarım, yedek parça, montaj ve yer değiştirme hizmetini vermekteyiz.

Beko yılladır ülkemizde milyonlarca kullanıcı tarafından kalitesi bilinen üstün cihazlardır. Her ne kadar yüksek dayanıklı olsa dazamanla arıza ve sorun çıkarabilmektedir. Her arıza ve sorunun teknik servis firmamızda çözümü mümkündür.

Dilovası Beko Servisi

Dilovası Beko Servis

Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ve diğer cihazların markasına göre teknik servis almalısınız. Her teknik servis şirketi Beko cihazlarda yüksek performanslı hizmet veremez. Beko eski model ürünler ve yeni nesil tüm cihazlarda tecrübeli uzmanlar ve teknisyenlerimiz görev yapar. Gün içinde istediğiniz bir saate randevu alabileceğiniz gibi 0 262 323 23 29 ve 0530 403 91 79 bu numaralardan hemen acil servis talebinde de bulunabilirsiniz.

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima, kombi ve tv cihazları için haftanı her günü servisimiz vardır.

Dilovası Beko Yetkili Servis

Bayilerde yeni satın aldığımız Beko beyaz eşyaları, klima, fırınlar ve tv cihazları için ilk açılış, ilk kurulum ve montaj hizmetleri Dilovası Beko yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kocaeli merkez teknik yeni cihazların açılış işlemlerinde hizmet vermemektedir. Cihazın olası fabrika hataları, üretim hataları ve teslimat sırasındaki sorunlarına karşılık ilk hizmetinizi mutlaka Beko yetkili servislerinden yapmanızı önermekteyiz.

İlk kurumlarda dışında bir çok cihaz sahibi yetkili servislerin fiyat yüksekliği nedeni ile özel servislere yönelebilmektedir. Günümüzde özel servisler eskiye oranla oldukça fazla gelişmiş ve teknolojik olarak da yenilenmiştir. Servis ve tamir ücretlerinin daha uygun olmasını isteyen kişiler Dilovası Beko servisi için yetkili servis yerine özel servis isteyebilir.

Dilovası Beko Klima Servisi

Yüksek dayanıklılığı ile bilinen Beko markası klima cihazları da ilçemiz Dilovası’de bir çok kullanıcı tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Aşağıda listede belirtilmiş olan yeni nesil ve satışı devam eden klima modellerinde servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Satışı olmayan her model eski tip klimanız içinde Dilovası Beko klima servisi birimlerimizden hizmet alabilirsiniz.

  • Beko31225 A++ 12000 Btu/h Ekolojik Ev Tipi Klima
  • Beko41205 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko20910 P 9000 Btu Mobil Klima

Klima cihazlarında tamir, onarım, montaj, bakım, gaz dolumu, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri veriyoruz. Klima iç ünite ve dış ünite dahil tüm arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. 9.000 – 12.000 – 18.000 – 24.000 btu/h kapasitedeki tüm klimalarınızdaki arızalar için bizi arayınız.

Dilovası Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz;

Cumhuriyet Mahallesi Beko Kombi Servisi Çerkeşli Mahallesi Beko Kombi Servisi Demirciler Mahallesi Beko Kombi Servisi
Diliskelesi Mahallesi Beko Kombi Servisi Fatih Mahallesi Beko Kombi Servisi Kayapınar Mahallesi Beko Kombi Servisi
Köseler Mahallesi Beko Kombi Servisi Mimar Sinan Mahallesi Beko Kombi Servisi Orhangazi Mahallesi Beko Kombi Servisi
Tavşancıl Mahallesi Beko Kombi Servisi Tepecik Mahallesi Beko Kombi Servisi Turgut Özal Mahallesi Beko Kombi Servisi

Dilovası Beko Kombi Servisi 

Dilovası’de bugüne kadar çok sayıda ev ve işyerinde Kocaeli Dilovası Beko Servisi  hizmeti verdiğimizden dolayı bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla kombilerinizin daha iyi bakım ve servis yapılarak performanslarının çok daha iyi seviyede olması için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizin bakımının yapılması daha az yakıt yakması anlamına geldiğinden bakımları yaptırdığınızda çok daha düşük doğalgaz faturaları öderken daha verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Bu yüzden Kocaeli Beko Servisi konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, tüm müşterilerimize kombilerin çalışma şartlarından ve hangi durumlarda daha az / fazla yakacağından tamamen ücretsiz olarak bahsetmekteyiz. Bu yolla hem Kocaeli kombi servisi hizmeti satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini son derece yükselterek kendimizi bir sonraki iş için hazırlamaktayız diyebiliriz.

Dilovası Beko Servis Numarası

Beko teknik arızalarında aynı gün vereceğiniz adrese geliyoruz. 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 bu servis numarası ile üzerinden kaydınızı kolayca oluşturun. Servis kayıt işlemleri mesai saatlerinde dışında da 7/24 yapılabilmektedir. Servis dışında cihazlardaki sorunlarınız ve bilgi almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarından servi kayıt işlemi yapmadan önce mutlaka cihaz modelini belirtiniz. Dilovası Beko servis olarak sizlerden alacağımız daha detaylı bilgilerde kısa sürede doğru teknik ekiplerle adresinize ulaşırız.

Dilovası Beko Servis İLETİŞİM sayfamızda yer alan 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bizi arayın.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara