Dilovası Daikin Kombi Servisi

Dilovası Daikin Kombi Servisi

Dilovası Daikin Kombi Servisimiz, kombilerinizin tüm aksanlarına faydalı olacak şekilde bakım ve onarım yapmaktadır.

Periyodik bakımlarınızı işleme alırken fan motorunuzun temizliği ile başlamaktayızdır. Fan motorları, kombilerin içinde yanmış olan gazların dış ortamlara atılması için 220V enerjiyle çalışmakta olan kombi ana parçalarından biridir. Bazı kombiler ise 24V ve 48V ile çalışmakta olan fan motorları da mevcuttur. Bu parçaların sürekli olarak dış ortam ile bir teması var olduğu için uzun süre kullanılması sonucu içinde kanatçıklarda pek fazla tozlanma meydana gelmektedir. Eğer bu kirlerden bir arındırılma gerçekleşmez ise fan motorunuz balans yapacak ve kombinizde sesli bir çalışma meydana gelecektir. Bu parçanın yıllık temizliği önemlidir. Bir diğer önemli konu da genleşme tanklarının gaz basınç değerlerinin ölçülmesi ve eksik gazın tamamlanması durumudur. Cihazınızın doğru bir biçimde genleşebilmesi için genleşme tankınızın içindeki gaz basıncının 0,5 ila 1 mbar arasında kalması gereklidir. Manometreyle genleşme tankınızın içindeki gaz basıncı tetkik edilmelidir. Gaz basıncınız düşü ise genleşme tankınıza hava basılmalıdır. Azot basma işlemi olarak göz boyanan işlem yanıltıcı ve uydurmadır. Bu tarz önemli konularda sizleri yanıltabilecek servislerden uzak durunuz. Aile dostu Dilovası Daikin Kombi Servisimizi tercih etmeniz durumunda bahsettiğimiz konularda hiçbir zaman sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

KALİTELİ DİLOVASI DAİKİN KOMBİ SERVİSİ

Dilovası Daikin Kombi Servisi olarak, hizmet anlayışımızda bulunan müşterilerimizi mağdur etmemek üzerine kurulu politikamızla müşterilerimiz için 7/24 iletişim hizmeti sağlamaya özen göstermekteyizdir.

DİLOVASI DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ!

Dilovası Daikin Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız şunlardır; 0530 403 91 79 –0535 665 52 67. Çağrı adreslerimizin yanı sıra da talep formlarıyla iletişim kurabildiğiniz www.kocaelimerkezteknik.com web sitesi de 7/24 açıktır.

Hizmet Bölgelerimiz;

 • Cumhuriyet Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Çerkeşli Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Demirciler Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Diliskelesi Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Fatih Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Kayapınar Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Köseler Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Mimar Sinan Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Orhangazi Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Tavşancıl Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Tepecik Mahallesi Daikin Kombi Servisi
 • Turgut Özal Mahallesi Daikin Kombi Servisi

 

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara