Beko Servisi

İzmit Beko Servisi
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli İzmit merkez ve diğer tüm semtlerde beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Beko arıza ve sorunlarında en yakındaki teknik servisimiz hemen adrese gelmektedir. İzmit Beko Servisi & 7/24 Beko Teknik Servis  randevusu almak için 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bize ulaşın. Beko beyaz eşya cihazlarında, Beko klima tamir & onarım için, Beko ankastre ve televizyon servis ürünlerinde aynı gün yerinizde servis sağlıyoruz. Kocaeli İzmit ilçemizden en fazla Beko markasından servis randevusu almaktayız. Çok sayıda kullanıcıya sahip olması nedeni ile Beko beyaz eşya, klima ve kombi için yeterli sayıda servis aracımız bulunup hiç bir müşterimizi bekletmeden servis gönderiyoruz.

Arızalı tüm Beko beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Beko cihazlarda tamir onarım
Beko duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın.
Kullanmış olduğunuz Beko kombi modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Kocaeli tüm ilçelerinde kombi onarım ve bakım
Beko Led tv, Lcd tv, Oled tv, 4K tv ve diğer tüm modellerde servisimiz vardır. Teknolojik cihazlarda kaliteli servis alın.
Beko fırınlar, solo fırınlar ve diğer grup ürünlerinde Kocaeli genelinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

İzmit Beko Teknik Servis

Arızalı Beko ürün modellerinde teknik servis seçimleri büyük önem taşır. Basit ve sırada yapılacak tamir onarım işleri cihazların ömrünü azaltabileceği gibi sık arıza vermesine de neden olur. Beko kullanıcısı oldukça yüksek markadır ve firmamızda markaya özel teknisyenler görev yapar. Her beyaz eşya tamircisi, klima tamircisi, tv tamiri yapan şahıslar sizlere verimli hizmet sağlayamaz.

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima, kombi ve tv cihazları için haftanı her günü İzmit semtlerinde servisimiz vardır. Gün içinde istediğiniz bir saate randevu alabileceğiniz gibi 0 262 323 23 29 ve 0530 403 91 79 bu numaralardan hemen acil servis talebinde de bulunabilirsiniz.

İzmit Beko Yetkili Servis

Kocaeli Merkez Teknik servis firmamız Özel servis olarak müşterilerine hizmet verir. Yetkili servis olmayıp garanti kapsamı dışındaki cihazlara bakmaktayız. Beko yeni beyaz eşyalar, klima, fırınlar ve tv cihazları için ilk açılış, ilk kurulum ve montaj işleri İzmit Beko yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kocaeli merkez teknik yeni cihazların açılış işlemlerinde hizmet vermemektedir. Cihazın olası fabrika hataları, üretim hataları ve teslimat sırasındaki sorunlarına karşılık ilk hizmetinizi mutlaka Beko yetkili servislerinden yapmanızı önermekteyiz.

İlk kurumlarda dışında bir çok cihaz sahibi yetkili servislerin fiyat yüksekliği nedeni ile özel servislere yönelebilmektedir. Günümüzde özel servisler eskiye oranla oldukça fazla gelişmiş ve teknolojik olarak da yenilenmiştir. Servis ve tamir ücretlerinin daha uygun olmasını isteyen kişiler İzmit Beko servisi için yetkili servis yerine özel servis isteyebilir.

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Müşteri Görüşleri

İzmit genelinde bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

İzmit Beko Servisi

İzmit Beko Kombi Servisi 

İzmit Kombi tamir işlerinde bugüne kadar çok sayıda ev ve işyerinde Kocaeli İzmit Beko Servisi  hizmeti verdiğimizden dolayı bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla kombilerinizin daha iyi bakım ve servis yapılarak performanslarının çok daha iyi seviyede olması için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizin bakımının yapılması daha az yakıt yakması anlamına geldiğinden bakımları yaptırdığınızda çok daha düşük doğalgaz faturaları öderken daha verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Bu yüzden Kocaeli Beko Servisi konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, tüm müşterilerimize kombilerin çalışma şartlarından ve hangi durumlarda daha az / fazla yakacağından tamamen ücretsiz olarak bahsetmekteyiz. Bu yolla hem Kocaeli kombi servisi hizmeti satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini son derece yükselterek kendimizi bir sonraki iş için hazırlamaktayız diyebiliriz.

İzmit Beko Servisi Numarası

İzmit Beko Klima Servisi

Kalitesi bilinen ülkemizin güçlü markalarından olan Beko klima cihazları da ilçemiz İzmit ve çevresinde sayısız kullanıcı tarafından evlerde ve ticari yapılarda kullanılmaktadır. Aşağıda listede belirtilmiş olan yeni nesil ve satışı devam eden klima modellerinde servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Satışı olmayan her model eski tip klimanız içinde İzmit Beko klima servisi birimlerimizden hizmet alabilirsiniz.

  • Beko31225 A++ 12000 Btu/h Ekolojik Ev Tipi Klima
  • Beko41205 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
  • BekoEkolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
  • Beko20910 P 9000 Btu Mobil Klima

Klima cihazlarında tamir, onarım, montaj, bakım, gaz dolumu, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri veriyoruz. Klima iç ünite ve dış ünite dahil tüm arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. 9.000 – 12.000 – 18.000 – 24.000 btu/h kapasitedeki tüm klimalarınızdaki arızalar için bizi arayınız.

✅ Saraybahçe Beko Servis ✅ Alikahya Beko Servisi ✅ Bekirpaşa Beko Servisi
✅ Kuruçeşme Beko Servis ✅ Akarca Beko Servisi ✅ Akçakoca Beko Servisi
✅ Cumhuriyet Beko Servis ✅ Arızlı Beko Servisi ✅ Ayazma Beko Servisi
✅ Emirhan Beko Servis ✅ Düğmeciler Beko Servisi ✅ Balören Beko Servisi
✅ Mecidiye Beko Servis ✅ Tavşantepe Beko Servisi ✅ Kaynarca Beko Servisi
✅ Kısalar Beko Servis ✅ Orhaniye Beko Servisi ✅ Yenice Beko Servisi

İzmit Beko Servisi Numarası

Beko beyaz eşya dayanıklı tüketim ürünleri, ısıtma sistemleri ve iklimlendirme ürünleri için beklemeden hızlı servisin ayrıcalığını yaşayın. 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 bu servis numarası ile üzerinden kaydınızı kolayca oluşturun. Servis kayıt işlemleri mesai saatlerinde dışında da 7/24 yapılabilmektedir. Servis dışında cihazlardaki sorunlarınız ve bilgi almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarından servi kayıt işlemi yapmadan önce mutlaka cihaz modelini belirtiniz. İzmit Beko servisi olarak sizlerden alacağımız daha detaylı bilgilerde kısa sürede doğru teknik ekiplerle adresinize ulaşırız.

İzmit Beko Servis İLETİŞİM sayfamızda yer alan 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bizi arayın.

Servis Bölgelerimiz
İzmit, Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Kartepe

Servis taleleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla Servisi Ara