Kartepe Beko Servisi 0262 323 10 03 Beko Teknik Servis

Kartepe Beko Servisi 0262 323 10 03 Beko Teknik Servis

Yakındaki Beko servisine ulaşmak için şimdi bizi arayın. Kartepe Beko servisi 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralarını aradığınızda hemen servis kayıt işlemini yapılır ve en yakındaki teknik servis birimine ulaştırılır. Beko beyaz eşya servisi, klima servisi, ankastre servisi, Beko tv servisi için sizlere garanti işçilikle tamir onarım, yedek parça, montaj ve yer değiştirme desteğini vermekteyiz.

Beko yüksek kullanıcı sayısında olması nedeni ile merkez teknik servise en fazla gelen servis kaydıdır. Bu sebeple servis içinde en fazla Beko markasında uzman teknisyenlerimiz görev alır. Hiç bir müşterimizi bekletmeden hem hızlı servis kolaylığı sunuyor hemde en uygun servis ücret tarifleri ile hizmet veriyoruz.

Kartepe Beko Teknik Servisi

Beko cihaz ve ürünlerindeki arızalarda teknik servis seçimi son derece önemlidir. Yapılacak teknik bir hata cihazlarda kalıcı sorunlar bırakabilir. Beko eski model ürünler ve yeni nesil tüm cihazlarda tecrübeli uzmanlar ve teknisyenlerimiz görev yapar. Gün içinde istediğiniz bir saate randevu alabileceğiniz gibi 0 262 323 23 29 ve 0530 403 91 79 bu numaralardan hemen acil servis talebinde de bulunabilirsiniz.

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima, kombi ve tv cihazları için haftanı her günü servisimiz vardır. Arızalı cihazlar hurda  ve eskiciye verilmeden mutlaka tamir ettirilmelidir. Her model cihazın tamir ve onarımı mümkündür.

Kartepe Beko Teknik Servisi

Kartepe Beko Yetkili Servis

Mağazalardan yeni satın aldığımız Beko beyaz eşyaları, klima, fırınlar ve tv cihazları için ilk açılış, ilk kurulum ve montaj hizmetleri Kartepe Beko yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kocaeli merkez teknik yeni cihazların açılış işlemlerinde hizmet vermemektedir. Cihazın olası fabrika hataları, üretim hataları ve teslimat sırasındaki sorunlarına karşılık ilk hizmetinizi mutlaka Beko yetkili servislerinden yapmanızı önermekteyiz.

İlk kurumlarda dışında bir çok cihaz sahibi yetkili servislerin fiyat yüksekliği nedeni ile özel servislere yönelebilmektedir. Günümüzde özel servisler eskiye oranla oldukça fazla gelişmiş ve teknolojik olarak da yenilenmiştir. Servis ve tamir ücretlerinin daha uygun olmasını isteyen kişiler Kartepe Beko servisi için yetkili servis yerine özel servis isteyebilir.

Kartepe Beko Klima Servisi

Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinen Beko markası klima cihazları da ilçemiz Kartepe’de bir çok kullanıcı tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Aşağıda listede belirtilmiş olan yeni nesil ve satışı devam eden klima modellerinde servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Satışı olmayan her model eski tip klimanız içinde Kartepe Beko klima servisi birimlerimizden hizmet alabilirsiniz.

 • Beko31225 A++ 12000 Btu/h Ekolojik Ev Tipi Klima
 • Beko41205 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima
 • Beko32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima
 • BekoEkolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 • BekoEkolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 • Beko20910 P 9000 Btu Mobil Klima

Klima cihazlarında tamir, onarım, montaj, bakım, gaz dolumu, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri veriyoruz. Klima iç ünite ve dış ünite dahil tüm arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. 9.000 – 12.000 – 18.000 – 24.000 btu/h kapasitedeki tüm klimalarınızdaki arızalar için bizi arayınız.

Kartepe Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz;

 • 17 Ağustos Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Agah Ateş Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Alihocalar Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Barbaros Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Belen Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Cuma Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Cumhuriyet Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Çamlıtepe Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Çıraklı Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Dere Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Dikenli Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Elmacık Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Esentepe Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Güney Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Hacı Akif Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Himmetli Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • İlimtepe Mahallesi Beko Kombi Servisi

Kartepe Beko Kombi Servisi 

Kartepe’de bugüne kadar çok sayıda ev ve işyerinde Kocaeli Kartepe Beko Servisi  hizmeti verdiğimizden dolayı bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla kombilerinizin daha iyi bakım ve servis yapılarak performanslarının çok daha iyi seviyede olması için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizin bakımının yapılması daha az yakıt yakması anlamına geldiğinden bakımları yaptırdığınızda çok daha düşük doğalgaz faturaları öderken daha verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Bu yüzden Kocaeli Beko Servisi konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, tüm müşterilerimize kombilerin çalışma şartlarından ve hangi durumlarda daha az / fazla yakacağından tamamen ücretsiz olarak bahsetmekteyiz. Bu yolla hem Kocaeli kombi servisi hizmeti satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini son derece yükselterek kendimizi bir sonraki iş için hazırlamaktayız diyebiliriz.

Acısu Beko ServisAtaevler Beko ServisiAvluburun Beko Servisi
Balaban Beko ServisÇepni Beko ServisiDerbent Beko Servisi
Emekevler Beko ServisEşme Beko Servisiİbrikdere Beko Servisi
Karatepe Beko ServisKetenciler Beko ServisiKöseköy Beko Servisi
Maşukiye Beko ServisNusretiye Beko ServisiPazarçayırı Beko Servisi
Uzunbey Beko ServisSultaniye Beko ServisiSerinlik Beko Servisi

Kartepe Beko Servis Numarası

Arızaları Beko cihazları için aynı gün vereceğiniz adrese geliyoruz. 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 bu servis numarası ile üzerinden kaydınızı kolayca oluşturun. Servis kayıt işlemleri mesai saatlerinde dışında da 7/24 yapılabilmektedir. Servis dışında cihazlardaki sorunlarınız ve bilgi almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarından servi kayıt işlemi yapmadan önce mutlaka cihaz modelini belirtiniz. Kartepe Beko servis olarak sizlerden alacağımız daha detaylı bilgilerde kısa sürede doğru teknik ekiplerle adresinize ulaşırız.

Kartepe Beko Servis İLETİŞİM sayfamızda yer alan 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bizi arayın.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara