Kocaeli Daikin Kombi Servisi

Kocaeli Daikin Kombi Servisi

Kocaeli Daikin Kombi Servisi, sahip her kombi cihazının rutin bakımlarını ve kontrollerini yapmakta olan bir firmadır.

Kombi bakım ve onarımlarının yanında radyatörlerinizin bakımlarını da unutmamanız gereklidir. Kombi petekleri olarak da bilinmekte olan radyatörlerinin bakımını aksatmak, kombinizin evinizi ısıtma performansını doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple radyatörlerinizin havasını almak ve iç-dış bakımı gibi unsurları barındırmakta olan petek temizliklerini ihmal etmemelisinizdir. Bunun için de dilerseniz servisimizden hizmet alabilirsiniz. Gerekli olan bütün bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra montaj işlemlerinizi de karşılamaktayızdır. Her yıl yetkili kuruluşumuza düzenli bir biçimde kombi bakımı yaptırmakla daha güvenli ve tasarruflu bir kış geçirebilmeniz çok mümkündür.

KOCAELİ DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ

Kocaeli Daikin Kombi Servisimizde, verdiği uzun süreli hizmetine ek olarak garanti kapsamını da cihazlarınıza ekliyor. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için hem garanti veriyor hem de iletişim hattımızı 7/24 açık tutuyoruz.

Uzmanlar hep yılda en az bir kere olmak şartıyla periyodik doğalgaz ve kombi bakımlarını yaptırmaları için kullanıcıları uyarmaktadır. Kombilerinizin sorunsuz bir performans açısıyla çalışması ve doğalgaz faturalarınızın ceplerinizi yakmaması için kış ayları gelmeden işinin bizim gibi ehli kişilere kombi bakımları yaptırılmalıdır. Her olası arızanın önüne geçebilmek ve her ay doğalgaz faturalarınızın düşürülmesini sağlayarak iyi bir kış geçirebilmek istiyorsanız kombi bakımlarınızı Kocaeli Daikin Kombi Servisi’mize yaptırmayı unutmayınız. Kombilerinin bakımlarını yaptıran kullanıcılar enerjji tasarrufunu elde ederek daha az fatura ödemektedir. Ayrıca kullanıcılar kombilerini daha uzun ve verimli bir biçimde kullanmaktadır. Bakımı yapılmamış kombi kullanıcıları beklenmedik arızalar ve kazalarla karşı karşıya gelerek onarımlara fazlaca ücretler ödemektedir. Daha hesaplı ve güvenli bir biçimde bir kış geçirebilmek için uzmanlar kombi bakımlarını önermektedir. Kombi bakımlarınızı da bizim gibi sertifikalı ve yetki belgelerine sahip donanımlı kurumlara yaptırmanız son derece önemlidir. Tüm işlemleriniz %100 garanti kapsamına alınmaktadır.

KOCAELİ DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ!

Müşterilerimize özel Kocaeli Daikin Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız şunlardır; 0530 403 91 79 –0535 665 52 67’dir. Çağrı adreslerimizden biri de talep formuyla iletişim kurabileceğiniz www.kocaelimerkezteknik.com web sitesidir.

 

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonTıkla Servisi Ara