Kocaeli Tüm İlçelerinde Servis

Derince Beko Servisi

Derince Beko Servisi

Beko markalı tüm cihaz arızalarında sizlere aynı gün servis sağlıyoruz. Derince Beko servisi 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaraları üzerinden hemen şimdi servis randevusu alabilirsiniz. Beko model tüm beyaz eşyalar, klima, ankastre, tv için sizlere garanti işçilikle tamir onarım, yedek parça, montaj ve yer değiştirme hizmetleri vermekteyiz.

Beko şehrimizde ve ilçemizde en çok kullanılan beyaz eşya markaları arasında yer almaktadır. Hali ile eski tip cihaz ve model serileride oldukça fazladır. Firmamızda görev yapan tüm teknisyenlerimiz eski yeni her tür Beko ürünlerinde sizlere en yüksek kalitede servis sunmaktadır.

Derince Beko Servis

Evinizde yada iş yerinizde kullanmış olduğunuz Beko ürünleri için en uygun teknik servis ücretleri ile hizmet veririz. Beko eski model ürünler ve yeni nesil tüm cihazlarda tecrübeli uzmanlar ve teknisyenlerimiz görev yapar. Gün içinde istediğiniz bir saate randevu alabileceğiniz gibi 0 262 323 23 29 ve 0530 403 91 79 bu numaralardan hemen acil servis talebinde de bulunabilirsiniz.

Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, klima, kombi ve tv cihazları için haftanı her günü servisimiz vardır.

Derince Beko Servisi

Derince Beko Yetkili Servis

Mağazalardan yeni satın aldığımız Beko beyaz eşyaları, klima, fırınlar ve tv cihazları için ilk açılış, ilk kurulum ve montaj hizmetleri Derince Beko yetkili servis tarafından yapılması gereklidir. Kocaeli merkez teknik yeni cihazların açılış işlemlerinde hizmet vermemektedir. Cihazın olası fabrika hataları, üretim hataları ve teslimat sırasındaki sorunlarına karşılık ilk hizmetinizi mutlaka Beko yetkili servislerinden yapmanızı önermekteyiz.

İlk kurumlarda dışında bir çok cihaz sahibi yetkili servislerin fiyat yüksekliği nedeni ile özel servislere yönelebilmektedir. Günümüzde özel servisler eskiye oranla oldukça fazla gelişmiş ve teknolojik olarak da yenilenmiştir. Servis ve tamir ücretlerinin daha uygun olmasını isteyen kişiler Derince Beko servisi için yetkili servis yerine özel servis isteyebilir.

Derince Beko Klima Servisi

Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinen Beko markası klima cihazları da ilçemiz Derince’de bir çok kullanıcı tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Aşağıda listede belirtilmiş olan yeni nesil ve satışı devam eden klima modellerinde servis hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sağlanır. Satışı olmayan her model eski tip klimanız içinde Derince Beko klima servisi birimlerimizden hizmet alabilirsiniz.

 • Beko31225 A++ 12000 Btu/h Ekolojik Ev Tipi Klima
 • Beko41205 12000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima
 • Beko32425 Ekolojik Inverter Klima 24000 Btu/h Inverter Klima
 • BekoEkolojik 31525 A++ 15000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima
 • BekoEkolojik 31825 A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
 • Beko20910 P 9000 Btu Mobil Klima

Klima cihazlarında tamir, onarım, montaj, bakım, gaz dolumu, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri veriyoruz. Klima iç ünite ve dış ünite dahil tüm arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz. 9.000 – 12.000 – 18.000 – 24.000 btu/h kapasitedeki tüm klimalarınızdaki arızalar için bizi arayınız.

Derince Kombi Servisi Hizmet Bölgelerimiz;

 • Yenikent Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Çınarlı Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Sırrıpaşa Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Yavuz Sultan Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Çenedağ Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • İbnisina Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Fatih Sultan Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Dumlupınar Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Mersincik Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Deniz Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Çavuşlu Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Geredeli Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Karagöllü Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Kaşıkçı Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Tahtalı Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Terziler Mahallesi Beko Kombi Servisi
 • Toylar Mahallesi Beko Kombi Servisi

Derince Beko Kombi Servisi 

Derince’de bugüne kadar çok sayıda ev ve işyerinde Kocaeli Derince Beko Servisi  hizmeti verdiğimizden dolayı bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayız. Dolayısıyla kombilerinizin daha iyi bakım ve servis yapılarak performanslarının çok daha iyi seviyede olması için gerekli tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kombilerinizin bakımının yapılması daha az yakıt yakması anlamına geldiğinden bakımları yaptırdığınızda çok daha düşük doğalgaz faturaları öderken daha verimli bir şekilde ısınabilirsiniz. Bu yüzden Kocaeli Beko Servisi konusunda en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Merkez Teknik olarak, tüm müşterilerimize kombilerin çalışma şartlarından ve hangi durumlarda daha az / fazla yakacağından tamamen ücretsiz olarak bahsetmekteyiz. Bu yolla hem Kocaeli kombi servisi hizmeti satış öncesinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini son derece yükselterek kendimizi bir sonraki iş için hazırlamaktayız diyebiliriz.

Derince Beko Servis Numarası

Evinizin bulunduğu adrese en yakındaki servis firmasıyız. Sizlere hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini en uygun ücretlerle sağlarız. 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 bu servis numarası ile üzerinden kaydınızı kolayca oluşturun. Servis kayıt işlemleri mesai saatlerinde dışında da 7/24 yapılabilmektedir. Servis dışında cihazlardaki sorunlarınız ve bilgi almak içinde bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarından servi kayıt işlemi yapmadan önce mutlaka cihaz modelini belirtiniz. Derince Beko servis olarak sizlerden alacağımız daha detaylı bilgilerde kısa sürede doğru teknik ekiplerle adresinize ulaşırız.

Derince Beko Servis İLETİŞİM sayfamızda yer alan 0 262 323 10 03  ve 0530 403 91 79 numaralardan bizi arayın.

Kocaeli Kombi Klima Servisi
Kocaeli Kombi Klima Servisi

Arıza ve Teknik sorunlar sürekli yaşanmaktadır. Evde kullanımda olan tüm kombi ve klima modellerinizde sizlere en kaliteli farklı sistematiği ile işleyen Kocaeli de profesyonel servis sunmaktayız. Kocaeli Kombi Servisi ve Kocaeli Klima Servisi isteklerinizde ve taleplerinizde Kocaeli Merkez Teknik olarak Sizlerleyiz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *