İzmit Bosch 

İzmit Bosch Servisi 
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli ilçeleri ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.
Arızalı tüm Bosch beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Bosch cihazlarda tamir onarım. İzmit Bosch servisi çağrı merkezi
Bosch duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın. İzmit Bosch Müşteri Servisi hizmetleri
Kullanmış olduğunuz Bosch kombi modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Kocaeli tüm ilçelerinde kombi onarım ve bakım. İzmit Bosch arıza kaydı oluşturun.
Bosch fırınlar, solo fırınlar ve diğer grup ürünlerinde Kocaeli genelinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz. İzmit Bosch Servis teknik birimlerine ulaşın.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde İzmit, Gebze başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

kocaeli
Servis Bölgelerimiz
İzmit, Gebze, Körfez, Derince, Gölcük, Dilovası, Darıca, Karamürsel, Kartepe

Bosch marka cihazlarınızdaki teknik sorun ve arızlarda servise ulaşın. İzmit Bosch Servisi 0530 403 91 79 çağrı merkezinden servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Arızalı kombi cihazları, Çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, buzdolabı, klima ve diğer cihazlarınız için Kocaeli merkez teknikten hizmet alabilirsiniz.

İzmit Bosch Servisi ile ilgili yıllardır hizmet sağlayan Kocaeli Merkez Teknik, her geçen gün yüzlerce müşteriye hizmet vererek bölgenin lider markası haline gelmiştir. Bosch markalı tüm cihazlara özel servis hizmetleri sunmaktayız. Orjinal yedek parça ve uzman ekibimiz ile beyaz eşya başta olmak üzere tüm Bosch ile ilgili servis ve bakım konularında bizi arayabilirsiniz. Son zamanlarda üretilen cihazlarda genellikle periyodik bakım hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle beyaz eşyalar da cihazların daha verimli çalışabilmesi ve daha az enerji harcaması adına belirli periyotlarda bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir

İzmit Bosch Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızda bir çok farklı arıza görülebilir. İzmit Bosch servisi telefonlarına en çok gelen talepler kombi sıcak su sensörü arızası, bağlantı kablosu ve termostat arızaları, hava akış kaynaklı arıza ve anakart kaynaklı sorunlardır. Ayrıca baca çekişi sorunları içinde bir çok servis telefonu almaktayız.

İzmit Bosch kombi servisi için en uygun servis ücretleri ile hizmet veririz

Evinizde kullandığınız kombi cihazlarının arızalanması halinde yetkili kişiler olmadan bilmediğiniz müdahaleleri yapmaktan kaçının. Kullanıcıların dijital kombi ekranlarında gördükleri hata kodlarından yaşadığı arızaları anlamalı mümkündür. Servisi ararken bu hata kodlarını teknik birim ile paylaşınız. Çünkü sizlere sağlanmakta olan kombi servisi hizmeti bu sorun dahilinde donanımla adresinize gelecektir.

Bosch Yetkili Servis İzmit

Yeni satın aladığınız Kombi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Kurutma makinesi, Klima ve diğer Bosch küçük ev aletleri açılış, kurulum işlemleri için yetkili servisi arayınız. Sıfır cihaz ilk kurulumları İzmit Bosch Yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında garantisi devam eden cihazlar içinde yine Bosch yetkili servis İzmit telefonlarından iletişime geçmeniz gerekir.

Kocaeli merkez teknik servis firması özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Bundan dolayı garantili cihazlarla birlikte yeni satın alınan ürünleriniz için servis sağlamaz. Garanti kapsamı dışında kalmış tüm beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için servisimizden en uygun fiyat tarifleri ile hizmet alabilirsiniz.

İzmit Bosch Servis numarası

İzmit Bosch Servis Telefonu

Bulunduğunuz İzmit semtleri ve mahallelerinden servis kayıt işlemlerini 0530 403 91 79 nolu telefondan yapabilirsiniz. Servis hizmetleri mesai saatleri içinde verilmek olup servis kayıt işlemleri ise 7/24 yapılabilmektedir. Gün içinde erken saatlerde ilk servisi almak içn kaydınızı erken yapmanız tavsiye edilir.

İzmit Bosch servisi telefon numarası arandığında sizlere cihaz modeli ve aldınız arıza sorulacaktır. Bunun dışında servis ekibimiz sizlere sorunsuz ve hızlı ulaşımı için adres bilgileriniz detaylı ve hatasız istenecektir.

İzmit Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch markasına ait tüm eğitimleri almış olan uzman kadromuz ile %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İzmit Bosch özel servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde firmamız tarafından garanti verilmektedir. Garanti kapsamına giren tüm bakım ve servis hizmetlerimizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tekrardan bizi arayarak, anında destek talep edebilirsiniz. Yapılan çalışmaların ardından cihazlarınızla ilgili daha etkili kullanım konusunda bilgi verilmektedir.

Kocaeli Bosch Servisi, hem satış öncesinde hemde satış sonrasında tamamen müşteri odaklı çalıştığından dolayı bölgede tercih edilen marka haline gelmiştir. Sizinde İzmit Bosch servisi ile ilgili hizmete ihtiyacınız varsa bugün bizi arayın ve avantajlı fiyatlardan yararlanın! Bölgedeki birçok Bosch özel servisi rakiplerimizi yakından takip ederek, fiyat politikamızı bu yönde belirlemekteyiz. Üstelik dakikalar içerisinde müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve uygun olduğunuz tarih ve saate randevu alabilirsiniz

Bosch beyaz eşya servisi İzmit ilçesinde Merkez Teknik firması tarafından yılladır yüksek kalitede sağlanmaktadır. Ufak büyük demenden tüm arızalı cihazlarınız için gerekli işlemi en iyi kalitede ve en hızlı şekilde verdik. Ürünlerinizde daha iyi performans almanız için tek bir noktada değil detaylı işçilik hizmeti sağladık. Yaşadığınız her tür arıza ve teknik sorunda aynı şekilde bugünde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bosch Klima Servisi İzmit

Beyaz eşya ve kombiler dışında klima cihazlarınız içinde hizmet veriyoruz. Bosch klima servisi İzmit ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde firmamız tarafından özel klima servisi olarak sağlanır. Bosch inverter klima modelleri, Climate 3000, 5000 serisi, Multi split inverter klima, breeze, Vertu duvar tipi klima, Salon tipi 48000 BTU klima ve diğer tüm eski veya yeni modelerde servisimiz vardır.

Bosch Vrf sistemleri içinde İzmit bölgesinde tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz. Tavan tip, salon tipi ve duvar tipi her klima arızası için bizden destek alabilirsiniz.

İzmit Bosch Servis Hizmet Bölgeleri

Saraybahçe Bosch Servis Alikahya Bosch Servisi Bekirpaşa Bosch Servisi
Kuruçeşme Bosch Servis Akarca Bosch Servisi Akçakoca Bosch Servisi
Cumhuriyet Bosch Servis Arızlı Bosch Servisi Ayazma Bosch Servisi
Emirhan Bosch Servis Düğmeciler Bosch Servisi Balören Bosch Servisi
Mecidiye Bosch Servis Tavşantepe Bosch Servisi Kaynarca Bosch Servisi
Kısalar Bosch Servis Orhaniye Bosch Servisi Yenice Bosch Servisi

İzmit Bosch Servisi İletişim

Servis kaydı yapmak oldukça kolay. Cihaz sahibi olarak tek yapmanız gereken 0530 403 91 79 iletişim numarasından servisimize ulaşmanız ve kaydınızı bir kaç dakika içinde oluşturmanızdır. Acil teknik servis gereken durumlarda lütfen iletişim esnasında belirtiniz. Size en yakındaki İzmit bosch servisi ekibimizin müsaitlik durumuna göre hemen adrese yönlendirme yapabiliriz.

Servis taleleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

Tıkla Servisi Ara