Körfez Bosch Bölge Servisi 

Körfez Bosch Servisi 
1 Yıl Servis Garantili

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Uzun Ömürlü Çözüm
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Kocaeli Körfez ve diğer tüm bölgelerden beklemeden aynı gün servis hizmeti alın.

Evinizde veya farklı mekanlarda kullandığınız her bosch ürünü için servisimiz vardır. Körfez Bosch Servisi randevusu almak için 0530 403 91 79 numaradan bize ulaşınız. Bosch beyaz eşya, klima ve kombilerdeki yedek parça değişimi, montaj, kurulum, arıza onarım, bakım hizmetleri deneyimli teknisyenlerimizden haftanın 7 günü servis  verilmektedir.

Körfez Bosch Servisi için Kocaeli ilimizin merkez teknik servis firmasıyız. Bosch Beyaz eşyalarınız, ankastre ürünler, kombi ve klimalarımız için vereceğiniz adrese hemen ulaşırız aynı gün işlem yaparız.

Arızalı tüm Bosch beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Bosch cihazlarda tamir onarım
Bosch duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın.
Kullanmış olduğunuz Bosch kombi modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Kocaeli tüm ilçelerinde kombi onarım ve bakım
Bosch fırınlar, solo fırınlar ve diğer grup ürünlerinde Kocaeli genelinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Körfez Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarda bir çok farklı arıza ile karşılaşabilirsiniz. Makinelerde su alma sorunları, motor ve anakart sorunları, elektrik ve elektronik sorunlar sıkça görülür. Kimi zamanda kullanıcıdan kaynaklı arızalar görülmektedir. Beyaz eşya arızası öncelikle ekibimizce tespit edilir sonrasında kalıcı bir şekilde çözümlenir.

Körfez ilçemizde ikamet eden Bosch ürün sahiplerine yıllardır özel servisimizde hizmet verilmektedir. Yaygın servis ağımız ve birden fazla servis aracımızla her zaman bölgeye ulaşıyoruz. Ürünlerinizde daha iyi performans almanız için tek bir noktada değil detaylı işçilik hizmeti sağladık. Yaşadığınız her tür arıza ve teknik sorunda aynı şekilde bugünde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Körfez Bosch Kombi Servisi

Bosch Marka Kombi arızalandığında adresinize tam donanımlı aracımızla geliyor basit arızaları yerinde gideriyoruz. Körfez Bosch servisi numaralarımıza en çok gelen şikayetler genelde kombi sıcak su sensörü arızası, bağlantı kablosu ve termostat arızaları, hava akış kaynaklı arıza ve anakart kaynaklı arıza şikayetleridir. Ayrıca kombi baca çekişi şikayetleri için de bir çok servis telefonu almaktayız.

Körfez Bosch kombi servisi için en uygun servis ücretleri ile hizmet veririz

Konutunuzda kullandığınız kombi cihazlarının arızalanması halinde yetkili kişiler olmadan bilmediğiniz müdahaleleri yapmaktan kaçının. Kullanıcıların dijital kombi ekranlarında gördükleri hata kodlarından yaşadığı arızaları anlamalı mümkündür. Servisi ararken bu hata kodlarını teknik birim ile paylaşınız. Çünkü sizlere sağlanmakta olan kombi servisi hizmeti bu sorun dahilinde donanımla adresinize gelecektir. Salon içinde balkonda veya teras alanlarında kullandığınız kombilerin mutlaka bakımlarını yılda bir kere de olsa yaptırmalısınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Bosch Yetkili Servis Körfez

Kimi durumlarda kesinlikle özel servisler yerine yetkili Bosch servisine ulaşılmalıdır. Kombi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Kurutma makinesi, Klima ve diğer Bosch küçük ev aletleri yeni alımlarında açılış ve kurulum işlemleri için yetkili servisi aramalısınız. Sıfır cihaz ilk kurulumları Körfez Bosch Yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında garantisi devam eden cihazlar içinde yine Bosch yetkili servis Körfez telefonlarından iletişime geçmeniz gerekir.

Kocaeli merkez teknik servis firması özel servis olarak hizmet sağlayıcıdır. Bundan dolayı garantili cihazlarla birlikte yeni satın alınan ürünleriniz için servis sağlamaz. Garanti kapsamı dışında kalmış tüm beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için servisimizden en uygun fiyat tarifleri ile hizmet alabilirsiniz.

Körfez Bosch Fırın Servisi

✅ 17 Ağustos Mahallesi Bosch Servisi✅ Belen Mahallesi Bosch Servisi✅ Çıraklı Mahallesi Bosch Servisi
✅ Agah Ateş Mahallesi Bosch Servisi✅ Cuma Mahallesi Bosch Servisi✅ Dere Mahallesi Bosch Servisi
✅ Alihocalar Mahallesi Bosch Servisi✅ Cumhuriyet Mahallesi Bosch Servisi✅ Dikenli Mahallesi Bosch Servisi
✅ Barbaros Mahallesi Bosch Servisi✅ Çamlıtepe Mahallesi Bosch Servisi✅ Elmacık Özal Mahallesi Bosch Servisi
✅ Esentepe Bosch Servisi✅ Güney Bosch Servisi✅ Hacı Akif Bosch Servisi
✅ Himmetli Bosch Servisi✅ İlimtepe Bosch Servisi 

Müşteri Görüşleri

Kocaeli genelinde İzmit, Körfez başta olmak üzere bugüne kadar binlerce müşterimize beyaz eşya servisi, klima servisi, televizyon servis hizmetleri, ankastre fırın tamiri, klima ve kombi bakım hizmetleri verdik. Teknik servis işlerinde bizi tercih eden onbinlerce mutlu müşterimizden biride siz olun.

Körfez Bosch Servis Numarası

Siz yakın olan Körfez semtleri ve mahallelerinden servis kayıt işlemlerini 0530 403 91 79 nolu telefondan yapabilirsiniz. Servis hizmetleri mesai saatleri içinde verilmek olup servis kayıt işlemleri ise 7/24 yapılabilmektedir. Gün içinde erken saatlerde ilk servisi almak içn kaydınızı erken yapmanız tavsiye edilir.

Körfez bosch servisi telefon numarası arandığında sizlere cihaz modeli ve aldınız arıza sorulacaktır. Bunun dışında servis ekibimiz sizlere sorunsuz ve hızlı ulaşımı için adres bilgileriniz detaylı ve hatasız istenecektir.

Körfez Bosch Servis Numarası

Körfez Bosch Klima Servisi

Beyaz eşya cihazları ve kombiler dışında klima cihazlarınız içinde hizmet veriyoruz. Bosch klima servisi Körfez ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde firmamız tarafından özel klima servisi olarak sağlanır. Bosch inverter klima modelleri, Climate 3000, 5000 serisi, Multi split inverter klima, breeze, Vertu duvar tipi klima, Salon tipi 48000 BTU klima ve diğer tüm eski veya yeni modelerde servisimiz vardır.

Bosch Vrf sistemleri içinde Körfez bölgesinde tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz. Tavan tip, salon tipi ve duvar tipi her klima arızası için bizden destek alabilirsiniz. Klima hurdası alımı yapan bir çok yer vardır. Hurdaya vermeden mutlaka profesyonel tamir onarım desteği alınız.

Körfez Bosch Servisi İletişim

Bosch Servis kaydı yapmak oldukça kolay. Cihaz sahibi olarak tek yapmanız gereken 0530 403 91 79 iletişim numarasından servisimize ulaşmanız ve kaydınızı bir kaç dakika içinde oluşturmanızdır. Acil servis gereken durumlarda lütfen iletişim esnasında belirtiniz. Size en yakındaki Körfez bosch servisi ekibimizin müsaitlik durumuna göre hemen adrese yönlendirme yapabiliriz.

Servis Bölgelerimiz
Körfez tüm semt ve mahallelerinde haftanın tüm günlerinde servisimiz vardır.

Körfez Bosch Servis için,

Web Tasarım & Seo | Kocaeli Merkez teknik © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla Servisi Ara